RSS
niedziela, 06 czerwca 2010
Klimatyczny, stylowy wystrój

Sami decydujemy o tym jaki wystrój będzie dominował w naszym domu czy mieszkaniu. Musi on być dopasowany do naszego gustu, wyczucia smaku. W tym artykule chciałabym zachęcić osoby, które gustują w stylowych ozdobach do stworzenia ciekawych aranżacji. Jest to na pewno odważny krok gdyż można stworzyć bardzo oryginalne wnętrza, odbiegające od standardowych.

Gustowne ozdoby kupisz w różnych miejscach np. w tym sklepie z tapetami geometrycznymi i dekoracjami. Możesz stworzyć niezwykle klimatyczne pomieszczenia, które będą cieszyć twoje zmysły. W takich miejscach człowiek ma wrażenie, że otacza go luksus gdyż takie wyposażenie mieszkania jest ponadczasowe i ekskluzywne.

wtorek, 06 kwietnia 2010
Stylowy komplet wypoczynkowy do salonu

Jeżeli mam pisać o meblach stylowych to muszę wspomnieć o prawdziwej perełce jaką znalazłam w tym roku. Jest to wytworny komplet wypoczynkowy do salonu. Wiem, że nie każdemu spodobają się takie meble gdyż są bogato zdobione i pasują jedynie do stylowych pomieszczeń.

Elementy drewniane są ręcznie rzeźbione i malowane. Materiał jest bardzo przyjemny w dotyku a wykończenie bez zarzutu. Jednym słowem jest to mebel najwyższej klasy, który odmienia oblicze salonu. Poniżej zdjęcie:

stylowy zestaw wypoczynkowy

piątek, 12 marca 2010
Styl w sypialni

Wiadomo, że najwięcej czasu chciałoby się spędzać w sypialni ;-) Dlatego jej wystrój musi pomóc nam odpocząć i zrelaksować się na długie godziny. Zawsze marzyłam o białych, stylowych meblach w sypialni więc postanowiłam poszukać jakichś inspiracji w internecie.

Dzisiaj wstawiam zdjęcie takich mebli sypialnianych od Furniture Queen. Ten zestaw ma stylizowaną, bardzo klasyczną formę. Zawiera: łóżka, szafkę nocną, komodę z lustrem oraz jeszcze jedną komodę. Myślę, że można się nim zainspirować przy urządzaniu własnej stylowej sypialni. Szukam dalej...

białe meble do sypialni

10:48, stylowafasolka
Link
czwartek, 04 marca 2010
Dlaczego uwielbiam stylowe wnętrza?

Kiedy byłam dzieckiem miałam szczęście mieszkać w domu z mnóstwem dekoracji i ozdobnych, klasycznych mebli. Pamiętam, że czułam się tam jak księżniczka mieszkająca w pięknie urządzonym pałacu. To uczucie sprawiło, że zakochałam się w tego typu stylistyce i dziś sama urządzam mój dom w ten sposób.

Szukanie inspiracji wystroju wnętrz to w zasadzie moje codzienne zajęcie dlatego postanowiłam, że ciekawe, inpirujące pomysły będę umieszczała na tym blogu. Być może pomogę w ten sposób innym osobom, które tak jak ja ciągle urządzają w myślach swój dom.